O firmie

„OGRODY” Grzegorz Szmidla to firma powstała w maju 2006 roku, jednak jej rodowód sięga lat 80., kiedy rodzice wraz ze starszym bratem prowadzili gospodarstwo szkółkarskie, produkując drzewa owocowe i krzewy ozdobne. Z tego gospodarstwa wyłoniła się firma brata Usługi ogrodnicze Adam Szmidla, a następnie rodzinna firma Nobles o szerokim wachlarzu usług ogrodniczych, w której przepracowałem parę lat. W owych firmach zdobyłem doświadczenie zawodowe i umiejętności organizacyjne, które po skończeniu Technikum Ogrodniczego w Mokrzeszowie i wyższych studiów o kierunku ogrodniczym na Akademii Rolniczej we Wrocławiu, wykorzystałem, zakładając własne przedsiębiorstwo.
Firma „OGRODY” przejęła działalność dotyczącą urządzania i pielęgnacji terenów zieleni z firmy Nobles. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, wykwalifikowani pracownicy, którzy od początku istnienia firmy „OGRODY” dbają o jej rozwój.

Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi, firmami oraz gminami miast, a realizowane przez nas prace ogrodowe, wykonywane są przy pomocy profesjonalnego sprzętu, przez doświadczonych pracowników, posiadających odpowiednie umiejętności. Rozumiemy potęgę natury i potrafimy odpowiednio o nią zadbać, aby klienci (i nie tylko), mogli zachwycać się jej pięknem.

Pielęgnacja i utrzymanie

terenów prywatnych i publicznych

zapytaj 600 397 232
Projektowanie i aranżacja

parków, skwerków, ogrodów oraz innych terenów zielonych

zapytaj 600 397 232