ul. Świdnicka 54/1
58-160 Świebodzice
tel. 600 397 232
NIP 884-221-36-28
.: adres strony :.
.: adres e-mail :.
.: wykonanie :.
.: ostatnia aktualizacja :.
11.06.2015

http://www.nobles.pl/

Nasza firma powstała z pasji do narciarstwa. Zaczęło się od serwisu narciarskiego, założonego w 1986 roku przez seniora rodziny - inżyniera zakochanego w narciarstwie zjazdowym. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży, posiadane zaplecze techniczne i marketingowe oraz duża sprawność gospodarcza, to atuty gwarantujące, że będziecie Państwo obsłużeni w pełni profesjonalnie. Mamy nadzieje, że już wkrótce dołączycie Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.


http://www.koronaslaska.pl/

Nasza restauracja oferuje Państwu:

- codzienne posiłki i odświętne biesiadowanie
- przyjęcia okolicznościowe
- przyjęcia i bankiety biznesowe
- obsługę ruchu turystycznego
- wyjazdową obsługę imprez i wesel
- cateringowa obsługa firm i zamówień prywatnych


http://www.tommi.pl/

Prawie od dziesięciu lat dostarczamy naszym klientom adrenaliny. Jesteśmy organizatorami i wykonawcami niecodziennych imprez integracyjnych, podczas których można osobiście zasiąść za kierownicą auta terenowego, quada. Można poczuć się, jak na polu bitwy w czasie gry w paintball lub też wypróbować swoją celność strzelając do tarczy z prawdziwej broni i ostrej amunicji.


http://www.sowiagrapa.pl/

Oprócz odprężającego odkrywania historii proponujemy dawkę adrenaliny o różnym poziomie natężenia. Ekstremalny sposób spędzania wolnego czasu to obecnie bardzo atrakcyjna forma aktywnego wypoczynku. Zagadkowe Góry Sowie skrywają ogrom tajemnic jeszcze z okresu II wojny światowej, podziemne miasta, nietypowe punkty widokowe, zawalone bunkry to tylko namiastka. Zwiedzania nigdy dosyć!